Obóz Narciarsko Snowboardowy w ośrodku Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej

Opis Obozu Narciarsko - Snowboardowego


Formuła Obozu Narciarsko - Snowboardowego Zielonej Brygady to połączenie szkolenia narciarsko - snowboardowego z bogatym programem zajęć “po nartach”.

Szkolenie Narciarsko Snowboardowe. Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na poziomy umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację. Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich co daje nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności.

Szkolenie Snowboardowe prowadzimy od II poziomu czyli dziecko zna podstawy jazdy na snowboardzie i potrafi samodzielnie zjechać ze stoku.

Po południu Zajęcia Tematyczne lub dodatkowe Szkolenie Narciarskie Zajęcia Tematyczne z podziałem na grupy zainteresowań (SPORT / ARTYSTA / PRZYGODA).

Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich w oparciu o Karnet Tatry Ski który zapewnia nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności. Szczegóły tutaj: Karnet Tatry-ski

Ośrodek STASINDA - Bukowina Tatrzańska


Cieszy się opinią jednego z najlepszych ośrodków turystycznych w Polsce. Basen, sauna, jacuzzi, wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, sale zabaw dla dzieci. Położony w przepięknej scenerii z widokiem na Giewont.

  Pokoje Nowoczesne, eleganckie pokoje 2-5 os. z łazienkami i tv

  Wyżywienie 3 posiłki dziennie - śniadania i kolacje - szwedzki stół z dużym wyborem, domowe obiady z deserem serwowane przez kelnerów. W przerwie treningu narciarskiego dzieci otrzymują soczek i batonik, Prowiant na drogę w dniu wyjazdu z obozu. Możliwe przygotowanie przez kuchnię posiłków zgodnych z dietą wegetariańską, bezglutenową

 Relaks i odnowa po nartach Basen, sauna, jacuzzi - w cenie pobytu, bez ograniczeń

 Dodatkowo Ogrzewana narciarnia, herbata gratis - 24 h. Sala gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj, stół do ping - ponga, stanowiska komputerowe, bezpłatne wi-fi,

W pobliżu wyciągi z karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec, Bachledova SKI (trasy dla początkujących jak i zaawansowanych)

stolowka-stasinda

Program dla dzieci od 7 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narty/Snowboard + Zajęcia Tematyczne


OBÓZ to dla dzieci od 7 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców:
//godz.10.00-14.00 Szkolenie Narciarskie i Snowboardowe z przerwą na batonika i soczek.
//godz.16.00-18.00 Zajęcia Tematyczne (grupa SKI+FUN) lub Szkolenie Narty/Snowboard (grupa SKI-SAFARI)
//godz.19.30-21.00 Zajęcia Wieczorne

SZKOLENIE NARCIARSKIE / SNOWBOARDOWE

//SKI+FUN - szkolenie 1 raz dziennie (godz.10-14) // SKI-SAFARI - szkolenie 2 razy dziennie (godz.10-14, 16-18)

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

//Sport Gra w kręgle, Strzelanie z łuku. Rozgrywki darta, ping-ponga, piłkarzyków //ArtystaMalowanie na szkle, Eko torby, Szydełkowe maskotki, Gramy na Bum Bum Rurkach //Przygoda (wspólne dla wszystkich grup) Basen, Gra Terenowa, Wieczór Góralski, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy

snowboard-austria-dziewczyny-oboz

ferie-zimowe-oboz-austria

zajecia-tematyczne-zimowisko-bum-bum-rurki

ferie-zimowe-bukowina-dyplomy-grupa-oboz

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i potwierdzimy rezerwację.

 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Wybierz termin wyjazdu
 • Wybierz liczbę osób

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas

oboz-austria-zielona-brygada

Obóz Narciarsko Snowboardowy w hotelu Alpenland 3*** w Austrii

Opis Obozu Narciarsko - Snowboardowego


Formuła Obozu Narciarsko - Snowboardowego Zielonej Brygady to połączenie szkolenia narciarsko - snowboardowego z bogatym programem zajęć “po nartach”.

Szkolenie Narciarsko Snowboardowe Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na 5 poziomów umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację. Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich co daje nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności.

Szkolenie Snowboardowe prowadzimy od II poziomu czyli dziecko zna podstawy jazdy na snowboardzie i potrafi samodzielnie zjechać ze stoku

Po nartach Strefa Gier i Zabaw Wyjścia do Aquaparku, Rozgrywki darta, Gra Terenowa, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy, Tworzymy Eko-torby

HOTEL ALPENLAND 3*** Niederau, Austria - Tyrol


HOTEL ALPENLAND 3*** Hotel w tyrolskim stylu z rodzinną tradycją i obsługą w języku polskim. Położony bezpośrednio przy stoku narciarskim i wyciągach w miejscowości Niederau. Przy obiekcie znajdują się 3 wyciągi dla początkujących narciarzy. Ponadto w odległości 80 m od hotelu znajduje się gondola na Markbachjoch (1500 m). Można zjechać ze stoku przed hotelem bezpośrednio pod gondolę.

  Pokoje 2-5 os. - urządzone w stylu tyrolskim z drewnianymi meblami (możliwe 1 łóżko piętrowe), łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, prysznic lub wanna, WC, sejf, WI-FI, TV SAT, balkony

  Wyżywienie 3 posiłki dziennie - w ośrodku śniadania - szwedzki stół z dużym wyborem, obiadokolacje z deserem serwowane przez kelnerów. Hotel serwuje potrawy kuchni tyrolskiej przyrządzane wg tradycyjnych receptur. W przerwie szkolenia lunch w restauracji na stoku.

 Relaks i odnowa po nartach Aquapark z basenami, zjeżdżalniami, basenem solankowym - 2 wejścia

 Dodatkowo Ogrzewana narciarnia, bezpłatne wi-fi, kawiarnia z przepiękną panoramą i barem


Niederau i Auffach (15 minut jazdy bezpłatnym Ski-busem z Niederau) to alpejskie miejscowości przy jednej z najlepszych stacji narciarskich Ski Juwel Alpbachtal, (ok. 150 km tras narciarskich, 47 kolejek linowych). Stacja jest idealna dla dzieci, początkujących narciarzy, jak i dla zaawansowanych pragnących sprawdzić swoje umiejętności na odcinkach FIS-owskich. Znajdziemy tutaj wiele snowparków oraz trasy biegowe. Ośrodek narciarski Ski Juwel znajduje się w regionie Kitzbuhel.

Interaktywna mapa ośrodka narciarskiego >> Ski Juwel

Galeria zdjęć - Ośrodek

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Ski-Juwel_Pistenplan_Austria-ferie-zimowe

Program dla dzieci 9-15 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narciarsko / Snowboardowe + Strefa Gier


OBÓZ to dla dzieci 9-15 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców:
// Szkolenie Narciarsko - Snowboardowe z przerwą na lunch w restauracji na stoku.
// Strefa Gier Rozgrywki darta, Aquapark x 2, Gra Terenowa, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy, Tworzymy Eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKO - SNOWBOARDOWE /10.00-15.00/

Szkolenie Narciarsko-Snowboardowe z przerwą na posiłek w restauracji na stoku. Małe grupy 6-8 osób. Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich co daje nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności.

ferie-zimowe-oboz-austria

STREFA GIER /19.00-21.00/

Rozgrywki darta, Basen z jacuzzi, Gra Terenowa, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy, Tworzymy Eko-torby

snowboard-austria

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i potwierdzimy rezerwację.

 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Termin wyjazdu
 • Wybierz liczbę osób

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas

ferie-rodzinne-pokoj-3-os-lazienka-Gorska-przystan

Rodzinne Ferie w ośrodku Górska Przystań w Poroninie

Opis Ferii Rodzinnych


Formuła Ferii Rodzinnych Zielonej Brygady to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem narciarsko - snowboardowym i bogatym programem zajęć “po nartach”.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi organizujemy Potyczki Rodzinne. Są to zajęcia pozwalające na wspólną zabawę rodziców z dziećmi - prowadzone przez animatorów Zielonej Brygady.

Przedszkole narciarskie Szkolenie z instruktorami dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. W trakcie przerwy dodatkowy posiłek w restauracji na stoku.

Szkolenie Narciarskie Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na 5 poziomów umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację.

Wieczorem dla dzieci Zabawy, Warsztaty oraz Animacje.

Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich w oparciu o Karnet Tatry Ski który zapewnia nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności. Szczegóły tutaj: Karnet Tatry-ski

Dla dorosłych oznacza to duuużo “czasu wolnego” gdy dzieci będą uczestniczyć w zajęciach. Można się zrelaksować ze znajomymi. Albo wybrać Trening Narciarski dla dorosłych z naszymi instruktorami. Wieczorem czas na wspólną zabawę z dziećmi – dużo emocji i wrażeń podczas rodzinnych warsztatów i turniejów.

Ośrodek Górska Przystań - Poronin


Górska Przystań, nowy ośrodek z cudownymi widokami na panoramę Tatr. Świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, sala zabaw dla dzieci.

  Pokoje Nowoczesne, eleganckie pokoje 2-5 os. z łazienkami i tv

  Wyżywienie 3 posiłki dziennie - w ośrodku śniadania i obiadokolacje - szwedzki stół z dużym wyborem, domowe obiady z deserem serwowane przez kelnerów. W przerwie szkolenia narciarskiego dodatkowy posiłek w restauracji na stoku.

 Relaks i odnowa po nartach Basen, sauna, jacuzzi - Termy Chochołów

 Dodatkowo Bezpłatny parking, ogrzewana narciarnia, kawa i herbata gratis - 24 h. bezpłatne wi-fi, dużą świetlicę wyposażoną w stół bilardowy, piłkarzyki, kącik zabaw dla dzieci, telewizor, 2 ogólnodostępne aneksy kuchenne


W pobliżu:

Wyciągi z karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec, Bachledova SKI (trasy dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy )

Wyciągi Hajduk-Ski i Murzasichle-Ski : 400 m od ośrodka, trasy idealne dla początkujących narciarzy

Termy Chochołów Największy kompleks basenów termalnych w Polsce z wodą termalną o właściwościach leczniczych. Największe na Podhalu Saunarium z imponującą, przeszkloną sauną widokową.

Galeria zdjęć - Ośrodek

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Program dla dzieci od 3,5 roku "Eskimosek" czyli Przedszkole Narciarskie + Animacje


Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to pewność, że dzieci są pod dobrą opieką. Eskimosek to ponad 6 godzin szkolenia i zajęć dziennie. Efekty szkoleniowe dzięki małym grupom 3-6 os.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE /10.30 - 14.30/

Eskimoski do południa spędzą aktywnie podczas Szkolenia Narciarskiego z przerwami na Animacje oraz dodatkowy posiłek. Czas jazdy na nartach dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka.

ANIMACJE w OŚRODKU /19.00 - 21.00/

Klub Eskimoska - zabawy i zajęcia które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie po nartach. M.in. Chusta klanzy, Noski Eskimoski, animacja tańcem i śpiewem, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

ferie-zimowe-bukowina-zawody-eskimosek

Program dla dzieci od 5 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narciarskie + Strefa Gier


OBÓZ to dla dzieci od 5 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców:
// Szkolenie Narciarskie z przerwą na posiłek w restauracji na stoku.
// Strefa Gier Rozgrywki darta, piłkarzyków, Basen, Gra Terenowa, Kulig+Wieczór Góralski, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy, Tworzymy Eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKIE /10.00-15.00/

Szkolenie Narciarskie z przerwą na posiłek w restauracji na stoku. Małe grupy 6-8 osób. Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich z Karnetu Tatry Ski co daje nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności.

ferie-zimowe-oboz-austria

STREFA GIER /19.00-21.00/

Rozgrywki piłkarzyków i darta, Basen z jacuzzi, Gra Terenowa, Kulig z Wieczorem Góralskim, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy, Tworzymy Eko-torby

zajecia-tematyczne-zimowisko-bum-bum-rurki

ferie-zimowe-bukowina-dyplomy-grupa-oboz

Program dla dorosłych


Bogaty program zajęć “po nartach”. Opcjonalne "Szkolenie Narciarskie dla dorosłych". Opieka nad Państwa dziećmi + Potyczki Rodzinne - wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi.

PO NARTACH

//Basen, sauna, jacuzzi - Termy Chochołów // Kulig + Wieczór góralski z grą w darta i karaoke //Potyczki Rodzinne

pierniki-warsztaty

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Kulig + Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKIE dla chętnych

Jazda z instruktorem przez 1,5 godz. x 5 dni w grupie o dopasowanym poziomie umiejętności. (koszt szkolenia - 390 zł)

potyczki-rodzinne-bukowina-zimowisko

Potyczki-rodzinne

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i potwierdzimy rezerwację.

 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Termin wyjazdu
 • Wybierz liczbę osób

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas

Rodzinne ferie w ośrodku Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzanskiej

Opis Ferii Rodzinnych


Formuła Ferii Rodzinnych Zielonej Brygady to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem narciarsko - snowboardowym i bogatym programem zajęć “po nartach”.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi organizujemy Potyczki Rodzinne. Są to zajęcia pozwalające na wspólną zabawę rodziców z dziećmi - prowadzone przez animatorów Zielonej Brygady.

Przedszkole narciarskie Szkolenie z instruktorami dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Poza szkoleniem dzieckiem zajmują się animatorzy, którzy prowadzą zabawy w Karczmie na stoku.

Obóz Narciarsko-Snoboardowy Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na 5 poziomów umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację.

Po południu dla dzieci Zabawy, Warsztaty oraz Animacje lub dodatkowe szkolenie narciarskie. Zajęcia w ośrodku z podziałem na grupy zainteresowań (SPORT / ARTYSTA / PRZYGODA).

Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich w oparciu o Karnet Tatry Ski który zapewnia nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności. Szczegóły tutaj: Karnet Tatry-ski

Dla dorosłych oznacza to duuużo “czasu wolnego” gdy dzieci będą uczestniczyć w zajęciach. Można się zrelaksować na basenie z sauną. Albo wybrać Trening Narciarski dla dorosłych z naszymi instruktorami. Wieczorem czas na wspólną zabawę z dziećmi – dużo emocji i wrażeń podczas rodzinnych warsztatów i turniejów.

Ośrodek GRAND STASINDA - Bukowina Tatrzańska


Jeden z najlepiej ocenianych w Polsce ośrodków przyjaznych dzieciom. Standard hotelowy. Basen, sauna, jacuzzi, grota solna, wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, sale zabaw dla dzieci. Położony w przepięknej scenerii z widokiem na Giewont.

  Pokoje Nowoczesne, eleganckie pokoje 2-5 os. z łazienkami i tv

  Wyżywienie 3 posiłki dziennie - wszystkie posiłki - bufet z dużym wyborem dań. Możliwe przygotowanie przez kuchnię posiłków zgodnych z dietą wegetariańską, bezglutenową

 Relaks i odnowa po nartach Basen, sauna, jacuzzi, grota solna - w cenie pobytu, bez ograniczeń

 Dodatkowo Monitorowany, bezpłatny parking, ogrzewana narciarnia, kawa z ekspresu ciśnieniowego i herbata gratis - 24 h. Sale gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj, stół do ping - ponga, stanowiska komputerowe, bezpłatne wi-fi, Kręgielnia, bar, Sala gimnastyczna, Siłownia, Squash


W pobliżu:
Wyciągi z karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec, Bachledova SKI (trasy dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy )
Termy Bukowina 20 basenów termalnych (wody termalne są środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym), 12 saun, jeden z najnowocześniejszych obiektów w Europie. Wody ujmowane są głębokim otworem Bukowina Tatrzańska PIG/PNiG.

Program dla dzieci 3-6 lat "Eskimosek" czyli Przedszkole Narciarskie + Animacje


Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to okazja do chwili relaksu i pewność, że dzieci są pod dobrą opieką. Eskimosek to ponad 6 godzin zajęć i animacji dziennie. Efekty szkoleniowe dzięki małym grupom 3-6 os.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Od 10.00 do 13.30 Eskimoski spędzą aktywnie podczas Szkolenia Narciarskiego oraz Animacji. Jazda na nartach 2-3 godz. dziennie - czas dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Pozostały czas to zabawy z Animatorami w restauracji obok stoku oraz dodatkowy posiłek.

ANIMACJE w OŚRODKU

Codziennie w godz. 16.00 - 18.00 Klub Eskimoska - zabawy i zajęcia które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie po nartach. M.in. Eko-torby, Chusta klanzy, Noski Eskimoski, animacja tańcem i śpiewem

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Gramy w Kręgle, Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

ferie-zimowe-bukowina-zawody-eskimosek

Program dla dzieci od 7 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narty/Snowboard + Zajęcia Tematyczne


OBÓZ to dla dzieci od 7 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców:
//godz.10.00-14.00 Szkolenie Narciarskie i Snowboardowe z przerwą na batonika i soczek.
//godz.16.00-18.00 Zajęcia Tematyczne (grupa SKI+FUN) lub Szkolenie Narty/Snowboard (grupa SKI-SAFARI)
//godz.19.30-21.00 Zajęcia Wieczorne

SZKOLENIE NARCIARSKIE / SNOWBOARDOWE

//SKI+FUN - szkolenie 1 raz dziennie (godz.10-14) // SKI-SAFARI - szkolenie 2 razy dziennie (godz.10-14, 16-18)

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

//Sport Gra w kręgle, Strzelanie z łuku. Rozgrywki darta, ping-ponga, piłkarzyków //ArtystaMalowanie na szkle, Eko torby, Szydełkowe maskotki, Gramy na Bum Bum Rurkach //Przygoda (wspólne dla wszystkich grup) Basen, Gra Terenowa, Wieczór Góralski, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy

ferie-zimowe-oboz-austria

snowboard-austria

zajecia-tematyczne-zimowisko-bum-bum-rurki

ferie-zimowe-bukowina-dyplomy-grupa-oboz

Program dla dorosłych


Bogaty program zajęć “po nartach”. Opcjonalne "Szkolenie Narciarskie dla dorosłych". Opieka nad Państwa dziećmi + Potyczki Rodzinne - wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi.

PO NARTACH

//Nieograniczony basen, sauna, jacuzzi //Turniej gry w kręgle // Posiada góralska z grą w darta i karaoke //Potyczki Rodzinne

pierniki-warsztaty

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Gramy w Kręgle, Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Jazda z instruktorem przez 1,5 godz. x 5 dni w grupie o dopasowanym poziomie umiejętności. (koszt szkolenia - 390 zł)

potyczki-rodzinne-bukowina-zimowisko

Potyczki-rodzinne

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i potwierdzimy rezerwację.

 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Wybierz termin wyjazdu
 • Wybierz liczbę osób

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas

pokoj-stasinda-bukowina-tatrzanska

Rodzinne Ferie w ośrodku Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej

Opis Ferii Rodzinnych


Formuła Ferii Rodzinnych Zielonej Brygady to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem narciarsko - snowboardowym i bogatym programem zajęć “po nartach”.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi organizujemy Potyczki Rodzinne. Są to zajęcia pozwalające na wspólną zabawę rodziców z dziećmi - prowadzone przez animatorów Zielonej Brygady.

Przedszkole narciarskie Szkolenie z instruktorami dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Poza szkoleniem dzieckiem zajmują się animatorzy, którzy prowadzą zabawy w Karczmie na stoku.

Obóz Narciarsko-Snoboardowy Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na 5 poziomów umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację.

Po południu dla dzieci Zabawy, Warsztaty oraz Animacje lub dodatkowe szkolenie narciarskie. Zajęcia w ośrodku z podziałem na grupy zainteresowań (SPORT / ARTYSTA / PRZYGODA).

Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich w oparciu o Karnet Tatry Ski który zapewnia nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności. Szczegóły tutaj: Karnet Tatry-ski

Dla dorosłych oznacza to duuużo “czasu wolnego” gdy dzieci będą uczestniczyć w zajęciach. Można się zrelaksować na basenie z sauną. Albo wybrać Trening Narciarski dla dorosłych z naszymi instruktorami. Wieczorem czas na wspólną zabawę z dziećmi – dużo emocji i wrażeń podczas rodzinnych warsztatów i turniejów.

Ośrodek STASINDA - Bukowina Tatrzańska


Cieszy się opinią jednego z najlepszych ośrodków turystycznych w Polsce. Basen, sauna, jacuzzi, wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, sale zabaw dla dzieci. Położony w przepięknej scenerii z widokiem na Giewont.

  Pokoje Nowoczesne, eleganckie pokoje 2-5 os. z łazienkami i tv

  Wyżywienie 3 posiłki dziennie - śniadania i kolacje - szwedzki stół z dużym wyborem, domowe obiady z deserem serwowane przez kelnerów. W przerwie treningu narciarskiego dzieci otrzymują soczek i batonik, Prowiant na drogę w dniu wyjazdu z obozu. Możliwe przygotowanie przez kuchnię posiłków zgodnych z dietą wegetariańską, bezglutenową

 Relaks i odnowa po nartach Basen, sauna, jacuzzi - w cenie pobytu, bez ograniczeń

 Dodatkowo Monitorowany, bezpłatny parking, ogrzewana narciarnia, kawa z ekspresu ciśnieniowego i herbata gratis - 24 h. Sala gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj, stół do ping - ponga, stanowiska komputerowe, bezpłatne wi-fi,


W pobliżu:
Wyciągi z karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec, Bachledova SKI (trasy dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy )
Termy Bukowina 20 basenów termalnych (wody termalne są środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym), 12 saun, jeden z najnowocześniejszych obiektów w Europie. Wody ujmowane są głębokim otworem Bukowina Tatrzańska PIG/PNiG.

stolowka-stasinda

Program dla dzieci 3-6 lat "Eskimosek" czyli Przedszkole Narciarskie + Animacje


Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to okazja do chwili relaksu i pewność, że dzieci są pod dobrą opieką. Eskimosek to ponad 6 godzin zajęć i animacji dziennie. Efekty szkoleniowe dzięki małym grupom 3-6 os.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Od 10.00 do 13.30 Eskimoski spędzą aktywnie podczas Szkolenia Narciarskiego oraz Animacji. Jazda na nartach 2-3 godz. dziennie - czas dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Pozostały czas to zabawy z Animatorami w restauracji obok stoku oraz dodatkowy posiłek.

ANIMACJE w OŚRODKU

Codziennie w godz. 16.00 - 18.00 Klub Eskimoska - zabawy i zajęcia które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie po nartach. M.in. Eko-torby, Chusta klanzy, Noski Eskimoski, animacja tańcem i śpiewem

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Gramy w Kręgle, Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

ferie-zimowe-bukowina-zawody-eskimosek

Program dla dzieci od 7 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narty/Snowboard + Zajęcia Tematyczne


OBÓZ to dla dzieci od 7 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców:
//godz.10.00-14.00 Szkolenie Narciarskie i Snowboardowe z przerwą na batonika i soczek.
//godz.16.00-18.00 Zajęcia Tematyczne (grupa SKI+FUN) lub Szkolenie Narty/Snowboard (grupa SKI-SAFARI)
//godz.19.30-21.00 Zajęcia Wieczorne

SZKOLENIE NARCIARSKIE / SNOWBOARDOWE

//SKI+FUN - szkolenie 1 raz dziennie (godz.10-14) // SKI-SAFARI - szkolenie 2 razy dziennie (godz.10-14, 16-18)

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

//Sport Gra w kręgle, Strzelanie z łuku. Rozgrywki darta, ping-ponga, piłkarzyków //ArtystaMalowanie na szkle, Eko torby, Szydełkowe maskotki, Gramy na Bum Bum Rurkach //Przygoda (wspólne dla wszystkich grup) Basen, Gra Terenowa, Wieczór Góralski, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy

ferie-zimowe-oboz-austria

snowboard-austria

zajecia-tematyczne-zimowisko-bum-bum-rurki

ferie-zimowe-bukowina-dyplomy-grupa-oboz

Program dla dorosłych


Bogaty program zajęć “po nartach”. Opcjonalne "Szkolenie Narciarskie dla dorosłych". Opieka nad Państwa dziećmi + Potyczki Rodzinne - wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi.

PO NARTACH

//Nieograniczony basen, sauna, jacuzzi //Turniej gry w kręgle // Posiada góralska z grą w darta i karaoke //Potyczki Rodzinne

pierniki-warsztaty

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Gramy w Kręgle, Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Jazda z instruktorem przez 1,5 godz. x 5 dni w grupie o dopasowanym poziomie umiejętności. (koszt szkolenia - 390 zł)

potyczki-rodzinne-bukowina-zimowisko

Potyczki-rodzinne

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i potwierdzimy rezerwację.

 • Numer telefonu
 • Adres email
 • Wybierz termin wyjazdu
 • Wybierz liczbę osób

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas

Zimowisko Rodzinne Bukowina Tatrzańska

Our Park - National Rush Park

Our lessons are available for both beginner and advanced levels. For beginners we have an introductory course as well as a full course The beginners’ introductory.

  Our mission is to have fun and enjoy nature

  Our goal is healthy mind and body

  Our vision is beeing one with nature

photo44

Your Questions

By choosing to build green, you aremaking an effort to reduce the burden on the environment and also add value to your home.
By choosing to build green, you aremaking an effort to reduce the burden on the environment and also add value to your home. StrusturePress provides you with the guidance and the tools that are necessary.
By choosing to build green, you aremaking an effort to reduce the burden on the environment and also add value to your home. StrusturePress provides you with the guidance and the tools that are necessary.
Surfing requires very strong legs which can come from swimming lessons. Swimming also increases a person’s endurance and stamina to paddle in water which constitutes over 50 percent of the surfing time.

Accomodation and Activities

Rush Park as an adventurous sport and recreational pastime first peaked in 1980s only to fall. However, with all sorts of advancement, the sport has suddenly caught the fancy of all those looking for unique adventure and fun.

Charakterystyka Obozu


To prawdziwa przygoda dla młodego poszukiwacza nowych wrażeń. W wieku 7 -10 lat, dziecko czuje nieodpartą potrzebę rozwoju, poprzez praktyczne doświadczanie świata. Odkrywanie, eksperymentowanie, badanie, zwiedzanie, to wszystko w połączeniu z czynnościami ruchowymi pozwala doświadczać w ciekawy sposób.

Na obozie przygodowym dbamy o to, aby realizować te potrzeby poprzez obcowanie z naturą. Rozwijamy samodzielność, otwartość, odwagę oraz radzenie sobie z wyzwaniami. Zajęcia prowadzone są w charakterze dydaktyczno-zabawowym z nastawieniem na przeżywanie wspaniałych przygód. Bloki tematyczne rozdzielone są przerwą na relaks i zabawę w naszej strefie FUN&RELAKS.

UWAGA! W tym roku campy morze są o 1 dzień dłuższe 9 noclegów / 10 dni.

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

Dla rodziców

Na tym campie stawiamy na rozwój chęci poznania otaczającego świata oraz aktywność fizyczną opartą na wykonywaniu zadań.

Dzieci poprzez zabawę zdobywają nowe umiejętności i rozwijają swoje zainteresowania.

Rozwój dziecka

Sztuka samodzielności, Współpraca w grupie, Odwaga do kroku w nieznane, Rozwój kreatywnego myślenia, poznawanie otaczającego świata, Rozwój motoryki ciała, Logiczne myślenie, Zdrowa rywalizacja.

UWAGA! od tego sezonu na campach ograniczony dostęp do telefonów - korzystanie wyłącznie w ciszy poobiedniej prze 1h dziennie. Telefony są zdeponowane u kierownika. W pozostałych godzinach kontakt na tel. kierownika.

Zajęcia w trakcie obozu

OBÓZ LETNI

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

OBÓZ LETNI

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

JACHTY

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

JACHTY

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

CHORWACJA

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

CHORWACJA

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

GWARANTOWANE SŁOŃCE

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

GWARANTOWANE SŁOŃCE

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

Lato 2020

Wakacyjny rejs do Chorwacji z regatami

Rush Hills

Our lessons are available for both beginner and advanced levels. For beginners we have an introductory course as well as a full course.


Smokey Mountain

Most of the hotels and condominiums are just 5 to 10 minute walking distance from our center with a few situated right inside our center.


Lakeview Plains

To make your stay a seamless experience we have airport to and fro transfer facilities take care of allissues.

Austria-Lungau-Obóz dla dzieci

.

.

.

.

.

.

Rodzinne Regaty w trakcie rejsu

Rush Clifs

He has over 20 years of rich experience backing him up.


Steep Walls

He was even an Olympic medal winner and later he took up the career of instructing and coaching people in water sports.


Treefall Rocks

He is deeply committed to making every people enjoy the way to fitness.

Austria-Tyrol-oferta

1. Brand Identity

GrowthPress focuses on conducting in-depth research on your customers, your competitors, and your search engine landscape. Using this, we create the right SEO strategy that helps.


2. Content Marketing

You achieve your goals. Search engines are constantly evolving to reflect the complex human behavior. Thus, developing SEO strategy for your Marketing WordPress Theme website.


3. Digital Marketing

Has also dramatically changed and just using the right keywords and content is not enough. There is a need for deeper focus and provide a complete user experience.

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

OBÓZ LETNI

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

JACHTY

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

CHORWACJA

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

GWARANTOWANE SŁOŃCE

If you want to work with true marketing WordPress theme specialists and the sharpest minds in the industry, get in touch with us today.

Take Your Buisness to The next Level with our App

   Get the App

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

wakacje-Rejs-rodzinny-chorwacja

Promocja 500 zł +

Zrób wstępną rezerwację do 18.11 aby skorzystać z promocji

Zakwaterowanie Stasinda

Program ESKIMOSEK dla dzieci 3-6 lat

przedszkole narciarskie - ferie zimowe
animacje-balony-zielona-brygada

ESKIMOSEK

Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to okazja do chwili relaksu i pewność, że dzieci są pod dobrą opieką.

Przedszkole Narciarskie

Od 9.30 do13.00 pod opieką naszych instruktorów i animatorów Eskimoski spędzą aktywnie czas podczas Szkolenia Narciarskiego oraz Animacji. Jazda na nartach 2 razy po 50 minut. W przerwie odpoczynek i zabawa podczas Animacji prowadzonych w restauracji obok stoku. Ok. 11.30 mały posiłek w restauracji. Rodzicom zostawiamy decyzję czy być obecnym podczas zajęć. Państwo znacie swoje dzieci najlepiej.

Animacje

Prowadzone w ośrodku w godz. 15.30 -18.30. Przykładowe zajęcia: Eskimosek Inuit - zajęcia plastyczne połączone z historią o małym Eskimosku, Chusta klanzy - zabawy, które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie, Mini disco: animacja z tańcem i śpiewem, Noski Eskimoski, Malowanie twarzy: używamy tylko atestowane antyalergiczne farbki

Dodatkowo

Basen, Malowanie na szkle, Kulig, Wieczór Góralski

Program OBÓZ dla DZIECI 7-15 lat

OBÓZ

Do 5 godzin szkolenia dziennie. Małe grupy. Sprawdzeni instruktorzy. Regeneracja i relaks na basenie. Atrakcje po nartach.

Szkolenie Narty / Snowboard

Do 5 godzin szkolenia dziennie. 5/6 dniowa nauka jazdy na nartach dla dzieci ze sprawdzonymi instruktorami. Grupy szkoleniowe (do 7 osób) dzielone są pod względem umiejętności narciarskich i wieku(wg. klasyfikacji przy zgłoszeniu na wyjazd). Szkolenie prowadzone jest w dwóch sesjach: 10.00-13.00, następnie przerwa na obiad; druga sesja: od 16.00 do 18:00. Co 2-gi dzień po południu dzieci mają przerwę od nart - regeneracja i relaks na basenie z jacuzzi. Ostatniego dnia - zawody narciarskie dla sprawdzenia postępów.

Do szkolenia snowboardowego akceptujemy osoby potrafiące co najmniej samodzielnie zjeżdżać z niedużych stoków, zmieniać kierunek jazdy i korzystać z wyciągów!

Zajęcia po nartach

Basen. Turnieje z nagrodami - piłkarzyki, dart. Kulig z pochodniami. Wieczór góralski z kiełbaskami i regionalnym menu. Warsztaty plastyczne - Malowanie na szkle.

na nartach w Bukowinie tatrzańskiej - Ferie Zimowe
na snowboardzie w Bukowinie tatrzańskiej - Ferie Zimowe
snowboard-ferie -zimowe-zielona-brygada
rozgrzewka przed nartami w Bukowinie tatrzańskiej - Ferie Zimowe
grupa na nartach Zielona Brygada
nartciarka-ferie-zimowe
ferie zimowe na nartach

Program dla DOROSŁYCH

Dorośli

Basen, Sauna, Kulig, Turniej gry w kręgle, Wieczór Góralski, Malowanie na Szkle, Turnieje Rodzinne

Atrakcje

Basen, sauna, jacuzzi - 2 wejścia są w cenie pobytu. Dodatkowe zgodnie z cennikiem ośrodka. Dodatkowo w programie KULIG z pochodniami, WIECZÓR GÓRALSKI z muzyką na żywo, regionalnym menu i dobrą zabawą - m.in. turniej Karaoke i Darta. Osoby z dziećmi zapraszamy dodatkowo na zajęcia MALOWANIE NA SZKLE i Turnieje Rodzinne w formie zabawy dla całych rodzin.

Narty

Dla naszych gości chętnych do nauki lub doskonalenia jazdy na nartach stworzyliśmy specjalną ofertę. Proponujemy Szkolenie Narciarskie w preferencyjnych cenach. Mogą to być jazdy indywidualne lub grupowe np. 2-3 osoby o podobnych umiejętnościach. Przykładowy koszt dla 3 osób za 3 godz. jazdy z instruktorem to 250 zł, czyli ok. 83 zł od osoby. Pełny cennik wysyłamy w ofercie na zapytanie.

ferie zimowe z Zieloną Brygadą
turniej darta-zielona-brygada

Opinie o nas

Dostępne Turnusy

Cena zawiera

Wstępna Rezerwacja

Zrób wstępną rezerwację wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i zrobimy wycenę dla ciebie.


Zobacz nasze inne wyjazdy na Ferie Zimowe 2019