Wyjazdy rodzinne i wycieczki szkolne z Zieloną Brygadą

Witajcie w Zielonej Brygadzie, wrocławskim biurze turystycznym, które od ponad 10 lat organizuje autorskie wycieczki szkolne, zielone szkoły oraz rodzinne ferie w Polsce i poza granicami kraju. Naszą ofertę kierujemy do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz do całych rodzin, które chcą spędzić niezapomniane ferie w rodzinnym gronie.

Głównym celem, który przyświeca naszej pracy od samego początku, jest połączenie podróżowania ze zdobywaniem wiedzy z zakresu ekologii, historii, szeroko pojętej kultury i innych dziedzin nauki. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi przewodnikami, instruktorami i animatorami, którzy codziennie zapewniają dzieciom niezapomniane atrakcje. Wszystkim uczestnikom zapewniamy najwyższe standardy: sprawne autokary, odpowiednio przystosowane bazy noclegowe oraz profesjonalną kadrę opiekunów.

Proponujemy zielone szkoły w licznych malowniczych rejonach Polski, polecamy wycieczki szkolne do najbardziej znanych miastach europejskich, a dla pasjonatów sportów zimowych przygotowaliśmy zimowiska, w których udział mogą wziąć całe rodziny.

Serdecznie zapraszamy szkoły z Wrocławia i całe Polski oraz całe rodziny do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.

Dlaczego Zielona Brygada ?