Program ESKIMOSEK dla dzieci 3-6 lat

ESKIMOSEK

Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to okazja do chwili relaksu i pewność, że dzieci są pod dobrą opieką.

Animacje

Prowadzone w ośrodku w godz. 15.30 -18.30

Przykładowe zajęcia: Eskimosek Inuit - zajęcia plastyczne połączone z historią o małym Eskimosku, Chusta klanzy - zabawy, które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie, Mini disco: animacja z tańcem i śpiewem, Noski Eskimoski, Malowanie twarzy: używamy tylko atestowane antyalergiczne farbki

przedszkole narciarskie - ferie zimowe
animacje-balony-zielona-brygada

Ferie Zimowe 2020

Mogłoby się wydawać, że pełne wyzwań godziny spędzone na stoku narciarskim, czy też nadmorskiej plaży byłyby dla dzieci wystarczające. My jednak wiemy, że Wasze pociechy potrzebują jeszcze więcej! Właśnie dlatego opracowaliśmy specjalny, autorski program animacji. To właśnie on odpowiadać będzie za dodatkowy rozwój umiejętności, w tym także kreatywności dzieci. Codziennie w ośrodku odbywać się będą liczne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowany w tym kierunku personel. Proponowane zabawy będą nie tylko wprowadzały uczestników w wyjątkowo radosny nastrój, ale również będą uczyły nowych sprawności. Co mamy do zaoferowania? Liczne zajęcia plastyczne połączone z historią o małym Eskimosku, gry integracyjne, zabawy z chustą klanzy, mini disco, malowanie twarzy (atestowane, antyalergiczne farbki). A to oczywiście nie wszystko! Zależnie od ośrodka, w którym odbywają się wczasy jak pory roku proponujemy całą gamę zajęć sportowych, które mogą odbywać się w miejscu krytym jak i na zewnątrz. Najczęściej są to: piłkarzyki, dart, piłka nożna, piłka siatkowa, kręgle itp.

Niezapomniane rodzinne wyjazdy narciarskie z Zieloną Brygadą!

Do wspólnej zabawy z ogromną przyjemnością zapraszamy również rodziców! Wówczas możemy zorganizować potyczki rodzinne. Zdrowa rywalizacja, w bardzo przyjemnej atmosferze to idealne uzupełnienie wypoczynku!