Wyjazdy rodzinne w Ferie Zimowe

Pragniecie spędzić niezapomniane ferie w komfortowym ośrodku w górach? Poddać się zimowemu szaleństwu lub po prostu wypocząć w basenie i SPA. Nie martwiąc się o bezpieczeństwo i rozrywkę dla swoich dzieci. Zielona Brygada przygotowała dla wszystkich rodziców wyjątkową propozycję spędzenia ferii zimowych razem z dziećmi.Bogaty program zajęć dla wszystkich grup wiekowych. Przedszkole narciarskie. Animacje. Obóz Narciarsko Snowboardowy. Doświadczona, sprawdzona kadra.

Zobacz nasze wyjazdy i zajęcia w trakcie ferii zimowych 2021

FERIE ZIMOWE - OFERTY RODZINNE

Z Zieloną Brygadą macie gwarancję, że ferie zimowe będą dla Was wyjątkowym i zasłużonym wypoczynkiem, a dla Waszych dzieci niezapomnianą przygodą. Oferty przygotowane przez nasze biuro obejmują autorskie programy zajęć dla najmłodszych oraz ich rodziców. Specjalny program Eskimosek zapewnia kompleksową opiekę animatora dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, natomiast starsze dzieci do 15 roku życia mogą wziąć udział w obozie narciarskim, podczas którego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zdobędą umiejętności jazdy na nartach. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wychowawcy, rodzice więc mogą bez obaw poddać się wypoczynkowi i korzystać z wielu atrakcji oferowanych w ramach programu Halny.
Ferie z dziećmi organizowane przez Zieloną Brygadę to idealna propozycja dla rodzin, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Liczne atrakcje oferowane przez biuro, tj. kuligi, turnieje sportowe czy animacje nie pozwolą Wam się nudzić. Są także zajęcia dla całych rodzin, które pozwalają rodzicom na wspólne spędzanie czasu z dziećmi podczas gier i zabaw. Przykładowo "Malowanie na szkle" czy "Turniej piłkarzyków" są tego typu zajęciami.
ferie zimowe z Zieloną Brygadą

Poszukując odpowiedniego miejsca na spędzenie ferii zimowych w górach ze swoimi pociechami, większość rodzin chce uniknąć tłocznych, hoteli i komercyjnych ośrodków wypoczynkowych. Woli spędzić wolny czas ciesząc się ciszą, przestrzenią, śniegiem oraz niczym niezmąconym spokojem. W ofercie naszego biura podróży znajdziecie Państwo takie właśnie miejsca. Proponowane przez nas hotele znajdują się w malowniczych górskich lokalizacjach, daleko od miejskiego zgiełku. Czyste powietrze, piękne widoki, oraz wszechobecna natura sprzyjają odpoczynkowi. Czas w ciągu dnia można spędzać spacerując po okolicy, jeżdżąc na nartach, czy korzystając z miejscowych atrakcji. Kolejnym, bardzo ważnym atutem jest domowa kuchnia. W ośrodkach wypoczynkowych serwowane są najlepsze regionalne przysmaki, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom.

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów dla całych rodzin, dlatego szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie jak najlepszych atrakcji dla najmłodszych. Rodzice, którzy wybiorą naszą ofertę, na pewno nie pożałują. Codzienne zajęcia dla dzieci nie pozwolą im się nudzić. Lekcje jazdy na nartach, zajęcia z animatorem, czy warsztaty plastyczne to tylko nieliczne atrakcje czekające na Wasze pociechy. Gwarantujemy miłą, rodzinną atmosferę oraz wspaniałą niezapomnianą zabawę każdego dnia wypełnioną zajęciami sportowymi, imprezami i różnorodnymi aktywnościami. Podczas gdy dzieci spędzają czas pod okiem opiekunów, rodzice mogą w najlepsze poddać się odpoczynkowi. Dla nich przygotowaliśmy również ogrom atrakcji. Basen, sauna, aktywny wypoczynek na nartach, spacery w otoczeniu pięknych widoków, kuligi czy ogniska przy akompaniamencie góralskiej muzyki to tylko nieliczne propozycje dla rodziców.
Ferie zimowe z dziećmi mogą zostać połączone z rekolekcjami. Program tego typu wyjazdu obejmuje codzienne msze święte, rekolekcje dla dzieci młodzieży i dorosłych, oraz liczne atrakcje i zajęcia dla najmłodszych.
Oprócz ofert rodzinnych Zielona Brygada przygotowała również liczne propozycje wyjazdów dla dzieci na obozy narciarskie. Jednym z nich jest zimowisko w Małych Cichych. W tej malowniczo położonej miejscowości Wasze pociechy spędzą wyjątkowy czas, nauczą się jeździć na nartach lub desce i udoskonalą swoje umiejętności. Oprócz zajęć na stoku narciarskim dla uczestników obozu przygotowaliśmy również inne aktywności, takie jak: basen, turnieje sportowe, warsztaty regionalne czy treningi siatkówki oraz piłki ręcznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zimową ofertą rodzinną!