zielona-brygada-wycieczki-szkolne-ferie-zimowe

Odkrywaj z nami uroki Polski i Europy

W trakcie naszych wycieczek z powodzeniem łączymy aktywny wypoczynek z szeroką wiedzą o świecie i o przyrodzie. Organizowane przez nas konkursy, gry i warsztaty udowadniają, że kontakt z przyrodą i lokalną kulturą może być niezwykłym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i rodziców oraz nauczycieli. Zapraszamy w podróż w zgodzie z naturą! Wspólnie odkryjemy piękno odwiedzanych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Wycieczki Szkolne Krajowe

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych. Uczestnicy wycieczek szkolnych uczestniczą w grach i zabawach Akademii Zielonej Brygady. Taki sposób prowadzenia wycieczki pozwala uczniom poznawać fakty historyczne, przyrodnicze, czy kulturowe w atrakcyjny dla nich sposób.

Nasze wycieczki krajowe

Wycieczki Szkolne Zagraniczne

Organizujemy wycieczki szkolne do wielu pięknych miejsc w Europie. Starannie przygotowujemy nasze autorskie programy - na naszych wycieczkach szkolnych dużo się dzieje, ale jest też czas na relaks. Nawet w największych metropoliach dostrzeżemy piękno przyrody.

Nasze wycieczki zagraniczne

Zapewniamy najwyższe standardy

Organizujemy wycieczki szkolne i zielone szkoły do wielu malowniczych rejonów Polski, oraz do najbardziej znanych europejskich miast.

  Sprawne, komfortowe autokary

  Sprawdzone i odpowiednio przygotowane ośrodki

  Profesjonalną kadrę pilotów - animatorów i przewodników

  Zajęcia Akademii Zielonej Brygady - edukacja w formie zabawy

Najczęściej zadawane pytania

Mamy wszelkie wymagane uprawnienia. Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośrednictwa Turystycznego pod numerem 253/1/04/2004 Jesteśmy na rynku turystycznym od 2003 roku. Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową ERV w wysokości 120 218.00 PLN
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi rzetelnymi przewoźnikami. Każdy autokar przechodzi regularne badania techniczne. Aby autokar dodatkowo został sprawdzony przez policję najlepiej skontaktować się z policją i umówić konkretny termin i godzinę (najlepiej na 30 min przed zbiórką grupy), a następnie powiadomić nas żeby autokar podjechał wcześniej.
To u nas standard. Nasi piloci towarzyszą wycieczce od miejsca wyjazdu do miejsca powrotu. Opiekują się grupą, udzielają informacji turystycznej i dodatkowo prowadzą zajęcia Akademii Zielonej Brygady.
Telefonicznie pod nr telefonu: 510-414-740, mailowo pisząc do nas na: biuro@zielonabrygada.pl, lub wypełniając formularz rezerwacji na naszej stronie: Rezerwacja