Profesjonalizm na każdym kroku

Zieloną Brygadę tworzą profesjonaliści. W trakcie podróży zapewniamy bezpieczny przejazd komfortowym autokarem do sprawdzonego ośrodka wczasowego. Realizacją programu wycieczki zajmie się licencjonowany pilot. Od początku do końca wyjazdu będzie Państwu towarzyszyła brygada specjalistów !

Wyjazdy w kraju i zagranicą

Doceniamy zarówno piękno naszego kraju, jak i dorobek zagranicznych europejskich miast. Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż po najpiękniejszych miejscach w Polsce i Europie. Z nami zobaczycie między innymi: Berlin, Wiedeń, Rzym czy Paryż. Miłośnikom krajoznawstwa proponujemy m.in. wycieczki po Trójmieście, Krakowie czy Warszawie. Wspólnie odkryjemy uroki odwiedzanych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą!


Podróże z ekologią

W trakcie wycieczek w ramach naszej Akademii – Zielono Mi organizujemy ekologiczne warsztaty, gry i konkursy. Malujemy na szkle, robimy ozdoby z filcu i strzelamy z łuku. A to nie wszystko!

W odwiedzanych miejscach urządzamy gry terenowe i zabawy integracyjne oraz poznajemy regionalne przysmaki.Na naszych wycieczkach najmłodsi dowiedzą się, czym jest EKOdzieło i Slow Food, spędzą aktywnie czas i sprawdzą nabytą wiedzę podczas turniejów i mini-wyzwań.


Manifest Zielonej Brygady

Poznaj ideę, która zapoczątkowała nasze powstanie przeczytaj Manifest Zielonej Brygady.