Eskimosek na nartach / 4-6 lat

Przedszkole Narciarskie

Od 9.30 do13.00 pod opieką naszych instruktorów i animatorów Eskimoski spędzą aktywnie czas podczas Szkolenia Narciarskiego oraz Animacji. Jazda na nartach 2 razy po 50 minut. W przerwie odpoczynek i zabawa podczas Animacji prowadzonych w restauracji obok stoku. Ok. 11.30 mały posiłek w restauracji. Rodzicom zostawiamy decyzję czy być obecnym podczas zajęć. Państwo znacie swoje dzieci najlepiej.

przedszkole narciarskie - ferie zimowe

Ferie Zimowe 2021

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nauka dziecka jazdy na nartach może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Nawet dla osób, które wyjeździły już swoje na szlakach. Opanowanie zapędów dziecka, odpowiednia motywacja, a jednocześnie dbałość o bezpieczeństwo i własny komfort może okazać się zbyt trudne. Właśnie dlatego przychodzimy z pomocą i organizujemy narciarskie przedszkole. Podczas kilkudniowego wyjazdu rodzice jak i przede wszystkim ich pociechy mogą aktywnie spędzić czas, świetnie się bawić, a przy tym opanować podstawy jazdy na nartach i złapać tzw bakcyla do sportów zimowych.

Nasz autorski program Eskimosem zrzesza profesjonalnych opiekunów, instruktorów, a także animatorów, którzy zachęcają dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy i rozwijania swoich umiejętności. Codziennie od godziny 9.30 do 13.00 odbywają się liczne zajęcia zorganizowane. W trakcie nich, dzieci będą miały okazję spędzić czas na stoku. Mianowicie dwa razy po 50 minut. W międzyczasie odbędzie się posiłek, a najmłodsi dostaną także chwilę na regenerację. Rodzice sami decydują, czy chcą być obecni podczas prowadzonych przez nasz zespół zajęć. To bardzo ważne, by zastanowili się co będzie dla ich pociech najlepsze. Nie każde dziecko w wieku 4 lat chce samodzielnie uczestniczyć w zajęciach. Opiekun sam najlepiej zna swoją pociechę, dlatego też zaakceptujemy jego decyzję. My z kolei zapełniamy pełne bezpieczeństwo. Staramy się by dzieci ani chwili się nie nudziły i zdobywały jak najwięcej umiejętności.

Zobacz także nasze wakacje z animacjami dla dzieci w górach.

Dodatkowo zachęcamy do udziału w animacjach. Specjalnie przygotowany program pozwala na aktywne w nich uczestnictwo nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Liczne zajęcia plastyczne, tańce, śpiewy, występy, a także gry integracyjne. To wszystko sprawia, że narciarskie przedszkole spełnia swoją funkcję.