Odkrywaj z nami uroki Polski i Europy

W trakcie naszych wycieczek z powodzeniem łączymy aktywny wypoczynek z szeroką wiedzą o świecie i o przyrodzie. Organizowane przez nas konkursy, gry i warsztaty udowadniają, że kontakt z przyrodą i lokalną kulturą może być niezwykłym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i rodziców oraz nauczycieli. Zapraszamy w podróż w zgodzie z naturą! Wspólnie odkryjemy piękno odwiedzanych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Wycieczki Szkolne Krajowe

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych. Uczestnicy wycieczek szkolnych uczestniczą w grach i zabawach Akademii Zielonej Brygady. Taki sposób prowadzenia wycieczki pozwala uczniom poznawać fakty historyczne, przyrodnicze, czy kulturowe w atrakcyjny dla nich sposób.

Nasze wycieczki krajowe

Wycieczki Szkolne Zagraniczne

Organizujemy wycieczki szkolne do wielu pięknych miejsc w Europie. Starannie przygotowujemy nasze autorskie programy - na naszych wycieczkach szkolnych dużo się dzieje, ale jest też czas na relaks. Nawet w największych metropoliach dostrzeżemy piękno przyrody.

Nasze wycieczki zagraniczne

Zielone Szkoły

Organizujemy też zielone szkoły. Ofertę kierujemy do wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy chcą wyjść poza ramy tradycyjnego przekazywania wiedzy. Wybieramy miejsca charakteryzujące się walorami przyrodniczymi lub historycznymi. Sposób prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach Akademii Zielonej Brygady podnosi atrakcyjność zielonej szkoły dla uczniów.

Nasze Zielone Szkoły

Zapewniamy najwyższe standardy

Organizujemy wycieczki szkolne i zielone szkoły do wielu malowniczych rejonów Polski, oraz do najbardziej znanych europejskich miast.

  Sprawne, komfortowe autokary

  Sprawdzone i odpowiednio przygotowane ośrodki

  Profesjonalną kadrę pilotów - animatorów i przewodników

  Zajęcia Akademii Zielonej Brygady - edukacja w formie zabawy

Opinie o nas

logo-zielonabrygada-wycieczki-szkolne-ferie-zimowe

Dlaczego Zielona Brygada

Organizowane w trakcie naszych wycieczek gry i warsztaty dają okazję do aktywnego kontaktu z przyrodą i lokalną kulturą. Zapraszamy w podróż w zgodzie z naturą! Wspólnie odkryjemy uroki odwiedzanych miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Każda pora roku jest dobra aby dołączyć do Zielonej Brygady !

Wyjazdy rodzinne z dziećmi wielu kojarzą się wyłącznie z bieganiem rodziców za pociechami i usilnymi próbami wygospodarowania choć jednej, krótkiej chwili tylko dla siebie. Zielona Brygada zapewnia, że może być inaczej! Z nami mogą bawić się dzieci jak i dorośli, ale Ci drudzy zyskują również sporą dawkę wolnego czasu. Jak to możliwe? Otóż nasz zespół opracowuje specjalne programy. Wytyczone są w nich godziny zajęć dla dzieci, w których niekoniecznie muszą uczestniczyć opiekunowie. Podczas trwania pociechy w swoich grupach wiekowych 4-6 lub 7-13 są pod pełną opieką instruktorów, a także animatorów. Dzięki czemu mają zapewnione zarówno bezpieczeństwo jak i pełnię atrakcji. W tak zwanym międzyczasie otrzymują posiłki i chwilę odpoczynku. W godzinach popołudniowych i wieczornych zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci oraz rodziców. Mogą oni brać udział w licznych potyczkach rodzinnych, które doskonale dopełniają każdy dzień.

Sprawdź nasze letnie obozy dla dzieci and morzem.

Wyjazd z dziećmi

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci lubią wyzwania. Właśnie dlatego na naszych obozach zyskują możliwość rozwijania swoich umiejętności, a także zdobywania nowych. Staramy się wpajać im wartości ekologii, a także historii. Podczas tych kilku wspólnie spędzonych dni będą mogły zostać posiadaczami 8 sprawności: Robin Hood, Detektyw Przyrody – Rejs Safari, Mały Konstruktor, Indiana Jones, Eko Podróżnik, Indianin, Robinson Crusoe, Gra Terenowa. Dodatkowo mają możliwość wzięcia udziału w aktywnym plażowaniu, a także wspomnianych już powyżej rodzinnych potyczkach. Rodzice z kolei jeśli tylko będą mieli ochotę to mogą poznać ABC ratownictwa, wybrać się na strzelanie z łuku, Nordic Walking, czy uczestniczyć w Rejsie Safari. W wolnej chwili zachęcamy również do spacerów po pobliskim lesie lub wyjazdu do Gdańska czy Krynicy Morskiej.