Rodzinne Ferie w Austrii, hotel Alpenkrone 4****

Opis Ferii Rodzinnych


Formuła Ferii Rodzinnych Zielonej Brygady to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem narciarsko - snowboardowym i bogatym programem zajęć “po nartach”.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi organizujemy Potyczki Rodzinne. Są to zajęcia pozwalające na wspólną zabawę rodziców z dziećmi - prowadzone przez animatorów Zielonej Brygady.

Szkolenie Narciarsko Snowboardowe Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na 5 poziomów umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację.

Wieczorem dla dzieci Strefa Gier Zabawy, Warsztaty

Dorośli mogą wybrać Trening Narciarski dla dorosłych z naszymi instruktorami. Wieczorem czas na relaks w Aquaparku - w saunarium i na basenie.

 

HOTEL ALPENKRONE 4**** Filzmoos, Austria


HOTEL ALPENKRONE 4**** Rodzinny 4-gwiazdkowy Hotel znajduje się w pięknej okolicy, ok. 1,5 km od centrum miejscowości Filzmoos i kolejki Papageno-Bergbahn. Dojazd bezpłatnym ski-busem do stacji narciarskiej Filzmoos zajmuje jedynie 5 minut. Do stacji Snow Space Salzburg jeździmy naszym autokarem ok.25 minut

  Pokoje 2-4 os. z drewnianymi meblami (możliwe 1 łóżko piętrowe), łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, prysznic lub wanna, WC, sejf, WI-FI, TV SAT, balkony

  Wyżywienie 2 posiłki dziennie - w ośrodku śniadania - szwedzki stół z dużym wyborem, obiadokolacje serwowane przez kelnerów (4-daniowe menu do wyboru). W przerwie szkolenia narciarskiego dodatkowo posiłek w restauracji na stoku.

 Relaks i odnowa po nartach Strefa wellness z krytym basenem, sauną, kabiną z podczerwienią, wodami Kneippa, siłownia. Liczba wejść bez ograniczeń.

 Dodatkowo Ogrzewana narciarnia, bezpłatne wi-fi, kawiarnia, pokój zabaw dla dzieci, siłownia, bezpłatny parking


Snow Space Salzburg (ok.25 min jazdy naszym autokarem z hotelu) jest największym terenem w regionie Ski amadé - 240 km tras narciarskich (103 km tras niebieskich, 125 km tras czerwonych, 12 km tras czarnych), 91 wyciągów, stoki do wysokości 2188 m. Jeździmy głównie na stacjach: Flachau, Wagrain i St-Johann. Nartostrady Snow Space Salzburg to ogromny “plac zabaw” dla dzieci i dorosłych, z różnym doświadczeniem narciarskim. Każdy znajdzie tu odpowiednią trasę dopasowaną do swoich upodobań i umiejętności

Szczegóły ośrodka narciarskiego >> Snow Space Salzburg

Flizmoos ski (5 minut jazdy bezpłatnym Ski-busem z hotelu) to jedna z najlepszych rodzinnych stacji narciarskich, (ok. 20 km tras narciarskich, 8 wyciągów). Szczególnie początkujący będą zadowoleni, gdyż czekają tam na nich szerokie nartostrady i dużo miejsca do ćwiczeń.

Szczegóły ośrodka narciarskiego >> Flizmoos narty

Galeria zdjęć - Ośrodek

Alpenkrone-hotel-pokoj3-Austria
Alpenkrone-hotel-stolowka-Austria
Alpenkrone-hotel-stolowka2-Austria
Alpenkrone-hotel-pokoj zabaw-Austria
Alpenkrone-hotel-basen-Austria
Alpenkrone-hotel-sauna-Austria
Alpenkrone-hotel-saunarium3-Austria
Alpenkrone-hotel-saunarium2-Austria
Alpenkrone-hotel-silownia-Austria
Alpenkrone-hotel-narciarnia-Austria
previous arrow
previous arrow
 
next arrow
next arrow

Mapa stoków - Snow Space Salzburg

Snow-Space-Mapa-tras-Austria

Mapa stoków - Filzmoos

Filzmoos-Mapa-tras-Austria

Program dla dzieci od 5 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narciarsko / Snowboardowe + Strefa Gier


OBÓZ to dla dzieci od 5 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców: Szkolenie Narciarsko - Snowboardowe z przerwą na posiłek, Strefa Gier codzienne zajęcia dla dzieci prowadzone w hotelu

SZKOLENIE NARCIARSKO - SNOWBOARDOWE /10.00-15.00/

Szkolenie Narciarsko-Snowboardowe z przerwą na posiłek w restauracji na stoku. Małe grupy 6-8 osób. Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich co daje nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności.

ferie-zimowe-oboz-austria

STREFA GIER /17.00-18.00/

Rozgrywki darta, Basen, Gry i zabawy, Warsztaty, Tworzymy Eko-torby

snowboard-austria

Program dla dorosłych


Bogaty program zajęć “po nartach”. Opcjonalne "Szkolenie Narciarskie dla dorosłych". Opieka nad Państwa dziećmi + Potyczki Rodzinne - wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi.

PO NARTACH

Strefa wellness z saunami, siłownia, basen. Liczba wejść bez ograniczeń. / Potyczki Rodzinne

saunarium-relaks

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady.

SZKOLENIE NARCIARSKIE dla chętnych

Jazda z instruktorem przez 1,5 godz. x 6 dni w grupie o dopasowanym poziomie umiejętności. (koszt szkolenia - 390 zł)

potyczki rodzinne

ferie-potyczki rodzinne

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
 
next arrow
next arrow

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

bon turystyczny

REZERWACJA MIEJSC


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i zrobimy wycenę dla Ciebie.

Wybierz termin wyjazdu

Określ liczbę rezerwowanych miejsc

Dane osoby dokonującej rezerwacji

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas

Rodzinne Ferie w Górach Ośrodek Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej

Ferie rodzinne w górach z Zieloną Brygadą


Formuła Ferii Rodzinnych to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem narciarsko-snowboardowym i bogatym programem zajęć “po nartach”.

Przedszkole narciarskie - szkolenie z instruktorami dopasowane do możliwości i chęci dziecka. Równolegle animacje i zabawy w Karczmie na stoku.

Obóz Narciarsko-Snoboardowy - małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), 5 poziomów zaawansowania, stoki o różnej trudnośći, przerwa na posiłek i regenerację.

Szkolenia na różnych stacjach narciarskich w oparciu o Karnet Tatry Ski który zapewnia nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności. Szczegóły tutaj: Karnet Tatry-ski

Po południu dla dzieci -zabawy, warsztaty oraz animacje, zajęcia tematyczne w ośrodku (sport/artysta/przygoda).

Wieczorne Potyczki Rodzinne -zajęcia pozwalające na wspólną zabawę rodziców z dziećmi, prowadzone przez animatorów Zielonej Brygady. Dużo emocji i wrażeń podczas rodzinnych warsztatów i turniejów.

Duuużo “czasu wolnego” dla dorosłych gdy dzieci będą uczestniczyć w zajęciach. Do dyspozycji basen i sauna, Trening Narciarski dla dorosłych z naszymi instruktorami.

510 414 740

Ośrodek STASINDA - Bukowina Tatrzańska


Idealne miejsca na ferie rodzinne w górach. Cieszy się opinią jednego z najlepszych ośrodków turystycznych w Polsce. Strefa SPA, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, sale zabaw dla dzieci. Położony w przepięknej scenerii z widokiem na Giewont.

  Pokoje: nowoczesne, eleganckie pokoje 2-5 os. z łazienkami i tv

  Wyżywienie: 3 posiłki dziennie - śniadania i kolacje - szwedzki stół z dużym wyborem, domowe obiady z deserem serwowane przez kelnerów. Trzeci posiłek (soczek i baton) na stoku. Możliwe przygotowanie przez kuchnię posiłków zgodnych z dietą wegetariańską, bezglutenową

  Dieta: możliwe przygotowanie przez kuchnię posiłków zgodnych z dietą wegetariańską, bezglutenową

 Basen, sauna, jacuzzi: w cenie pobytu, 3 wejścia

 Sala gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj, stół do ping-ponga

 Dodatkowo: monitorowany, bezpłatny parking, ogrzewana narciarnia, gorąca kawa i herbata gratis przez 24 h, bezpłatne wi-fi


W pobliżu:

Wyciągi z karnetu Tatry Ski: Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec, Bachledova SKI (trasy dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy )

Termy Bukowina: 20 basenów termalnych, 12 saun, wody z otworu Bukowina Tatrzańska PIG/PNiG.

Rodzinne ferie w górach 2024 Bukowina Stołówka

 

Zielona Brygada Rodzinne ferie 2024

 

Zielona Brygada - kim jesteśmy?


Pracę Zielonej brygady koordynuje Borys Wereszczyński. Prowadzi on też zajęcia dla dorosłych. Obsada Zielonej Brygady to certyfikowani piloci, animatorzy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu, pływania, i ratownicy, którzy są gwarantem wysokiej jakości szkoleń, zajęć i animacji.

510 414 740

Program dla dzieci 3-5 lat "Eskimosek" czyli Przedszkole Narciarskie + Animacje


Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to okazja do chwili relaksu i pewność, że dzieci są pod dobrą opieką. Eskimosek to ponad 6 godzin zajęć i animacji dziennie. Efekty szkoleniowe dzięki małym grupom 3-6 os.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Od 10.00 do 13.30 Eskimoski w wieku 4-5 lat spędzą aktywnie czas podczas Szkolenia Narciarskiego oraz Animacji. Jazda na nartach 2-3 godz. dziennie - czas dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Pozostały czas to zabawy z Animatorami w restauracji obok stoku oraz dodatkowy posiłek.

Rodzinne ferie w górach 2024 Eskimoski1

 

ANIMACJE w OŚRODKU

Codziennie w godz. 16.00 - 18.00 Klub Eskimoska - zabawy i zajęcia które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie po nartach m.in. eko-torby, chusta klanzy, noski eskimoski, animacja tańcem i śpiewem.

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady m.in. gramy w kręgle, wieczór góralski z turniejem darta, gra terenowa, tworzymy eko-torby.

Rodzinne ferie w górach 2024 Eskimoski2

 

Rodzinne ferie w górach 2024 Eskimoski3

 

Program dla dzieci od 6 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narty/Snowboard + Zajęcia Tematyczne

Nasz „Obóz” to dla dzieci od 6 lat to aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców. W planie, do południa szkolenie narciarsko snowboardowe, po południu zajęcia tematyczne do godziny 20:30.

SZKOLENIE NARCIARSKIE / SNOWBOARDOWE

- godz.10.00-14.00 szkolenie narciarskie i snowboardowe SKI+FUN (raz dziennie)
- godz.10-14:00, 16-18:00 zajęcia SKI-SAFARI (2 razy dziennie)

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

- Sport: gra w kręgle, strzelanie z łuku. rozgrywki darta, ping-ponga, piłkarzyków
- Artysta: malowanie na szkle, eko torby, szydełkowe maskotki, gra na Bum Bum Rurkach
- Przygoda: (wspólne dla wszystkich grup) basen, gra terenowa, wieczór góralski, warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy

Rodzinne ferie w górach 2024 Narty1

 

Rodzinne ferie w górach 2024 Narty2

Rodzinne ferie w górach 2024 Narty3

Rodzinne ferie w górach 2024 Narty4

Program dla dorosłych


Ferie rodzinne w górach to dużo czasu na relaks dla dorosłych. Bogaty program zajęć “po nartach”. Opcjonalne "Szkolenie Narciarskie dla dorosłych". Opieka nad Państwa dziećmi + Potyczki Rodzinne (wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi).

PO NARTACH

Basen, sauna, jacuzzi. Turniej gry w kręgle. Posiada góralska z grą w darta i karaoke. Potyczki Rodzinne.

Rodzinne ferie w górach 2024 Zajęcia1

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady m.in. gramy w kręgle, wieczór góralski z turniejem darta, gra terenowa, tworzymy eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Jazda z instruktorem przez 1,5 godz. x 5 dni w grupie o dopasowanym poziomie umiejętności (koszt szkolenia - 490 zł).

Rodzinne ferie w górach 2024 Zajęcia2

Rodzinne ferie w górach 2024 Zajęcia3

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
 
next arrow
next arrow

Cennik ferii rodzinnych w górach 2024

bon turystyczny

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz. Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i zrobimy rezerwację dla Ciebie.

Promocja

Zarezerwuj wyjazd do 28 stycznia i skorzystaj z RABATU 200 ZŁ od osoby

Wybierz termin wyjazdu

Określ liczbę rezerwowanych miejsc

Eskimosek
Obóz Narciarsko - Snowboardowy

Dane osoby dokonującej rezerwacji

Rodzinne ferie w górach 2024 Rezerwacja

Rodzinne ferie w górach 2024 Kula

Rodzinne ferie w górach 2024 Stok2

Opinie o nas

Rodzinne ferie w ośrodku Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzanskiej

Opis Ferii Rodzinnych


Formuła Ferii Rodzinnych Zielonej Brygady to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem narciarsko - snowboardowym i bogatym programem zajęć “po nartach”.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi organizujemy Potyczki Rodzinne. Są to zajęcia pozwalające na wspólną zabawę rodziców z dziećmi - prowadzone przez animatorów Zielonej Brygady.

Przedszkole narciarskie Szkolenie z instruktorami dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Poza szkoleniem dzieckiem zajmują się animatorzy, którzy prowadzą zabawy w Karczmie na stoku.

Obóz Narciarsko-Snoboardowy Uzyskujemy lepsze efekty szkolenia dzięki: małe grupy szkoleniowe (6-8 osób), podział na 5 poziomów umiejętności, zróżnicowanie stoków, przerwa na posiłek i regenerację.

Po południu dla dzieci Zabawy, Warsztaty oraz Animacje lub dodatkowe szkolenie narciarskie. Zajęcia w ośrodku z podziałem na grupy zainteresowań (SPORT / ARTYSTA / PRZYGODA).

Szkolenia prowadzimy na różnych stacjach narciarskich w oparciu o Karnet Tatry Ski który zapewnia nam możliwość doboru tras o różnym stopniu trudności. Szczegóły tutaj: Karnet Tatry-ski

Dla dorosłych oznacza to duuużo “czasu wolnego” gdy dzieci będą uczestniczyć w zajęciach. Można się zrelaksować na basenie z sauną. Albo wybrać Trening Narciarski dla dorosłych z naszymi instruktorami. Wieczorem czas na wspólną zabawę z dziećmi – dużo emocji i wrażeń podczas rodzinnych warsztatów i turniejów.

Ośrodek GRAND STASINDA - Bukowina Tatrzańska


Jeden z najlepiej ocenianych w Polsce ośrodków przyjaznych dzieciom. Standard hotelowy. Basen, sauna, jacuzzi, grota solna, wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, sale zabaw dla dzieci. Położony w przepięknej scenerii z widokiem na Giewont.

  Pokoje Nowoczesne, eleganckie pokoje 2-5 os. z łazienkami i tv

  Wyżywienie 3 posiłki dziennie - wszystkie posiłki - bufet z dużym wyborem dań. Możliwe przygotowanie przez kuchnię posiłków zgodnych z dietą wegetariańską, bezglutenową

 Relaks i odnowa po nartach Basen, sauna, jacuzzi, grota solna - w cenie pobytu, bez ograniczeń

 Dodatkowo Monitorowany, bezpłatny parking, ogrzewana narciarnia, kawa z ekspresu ciśnieniowego i herbata gratis - 24 h. Sale gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj, stół do ping - ponga, stanowiska komputerowe, bezpłatne wi-fi, Kręgielnia, bar, Sala gimnastyczna, Siłownia, Squash


W pobliżu:
Wyciągi z karnetu Tatry Ski : Rusiń - Ski, SKI Suche, Kaniówka, Kotelnica, Czarna Góra - Koziniec, Bachledova SKI (trasy dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy )
Termy Bukowina 20 basenów termalnych (wody termalne są środkiem leczniczym oraz rehabilitacyjnym), 12 saun, jeden z najnowocześniejszych obiektów w Europie. Wody ujmowane są głębokim otworem Bukowina Tatrzańska PIG/PNiG.

Program dla dzieci 3-5 lat "Eskimosek" czyli Przedszkole Narciarskie + Animacje


Eskimosek to dla dzieci niezapomniane emocje i wrażenia. Dla Państwa to okazja do chwili relaksu i pewność, że dzieci są pod dobrą opieką. Eskimosek to ponad 6 godzin zajęć i animacji dziennie. Efekty szkoleniowe dzięki małym grupom 3-6 os.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Od 10.00 do 13.30 Eskimoski w wieku 4-5 lat spędzą aktywnie czas podczas Szkolenia Narciarskiego oraz Animacji. Jazda na nartach 2-3 godz. dziennie - czas dopasowujemy do wieku, możliwości motorycznych i chęci dziecka. Pozostały czas to zabawy z Animatorami w restauracji obok stoku oraz dodatkowy posiłek.

ANIMACJE w OŚRODKU

Codziennie w godz. 16.00 - 18.00 Klub Eskimoska - zabawy i zajęcia które wprowadzają radosny nastrój i odprężenie po nartach. M.in. Eko-torby, Chusta klanzy, Noski Eskimoski, animacja tańcem i śpiewem

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Gramy w Kręgle, Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

ferie-zimowe-bukowina-zawody-eskimosek

Program dla dzieci od 6 lat "OBÓZ" czyli Szkolenie Narty/Snowboard + Zajęcia Tematyczne


OBÓZ to dla dzieci od 6 lat aktywny dzień pod opieką naszych instruktorów i wychowawców:
//godz.10.00-14.00 Szkolenie Narciarskie i Snowboardowe z przerwą na batonika i soczek.
//godz.16.00-18.00 Zajęcia Tematyczne (grupa SKI+FUN) lub Szkolenie Narty/Snowboard (grupa SKI-SAFARI)
//godz.19.30-21.00 Zajęcia Wieczorne

SZKOLENIE NARCIARSKIE / SNOWBOARDOWE

//SKI+FUN - szkolenie 1 raz dziennie (godz.10-14) // SKI-SAFARI - szkolenie 2 razy dziennie (godz.10-14, 16-18)

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

//Sport Gra w kręgle, Strzelanie z łuku. Rozgrywki darta, ping-ponga, piłkarzyków //ArtystaMalowanie na szkle, Eko torby, Szydełkowe maskotki, Gramy na Bum Bum Rurkach //Przygoda (wspólne dla wszystkich grup) Basen, Gra Terenowa, Wieczór Góralski, Warsztaty cukiernicze - robimy kulki mocy

ferie-zimowe-oboz-austria

snowboard-austria

zajecia-tematyczne-zimowisko-bum-bum-rurki

ferie-zimowe-bukowina-dyplomy-grupa-oboz

Program dla dorosłych


Bogaty program zajęć “po nartach”. Opcjonalne "Szkolenie Narciarskie dla dorosłych". Opieka nad Państwa dziećmi + Potyczki Rodzinne - wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi.

PO NARTACH

//Basen, sauna, jacuzzi //Turniej gry w kręgle // Posiada góralska z grą w darta i karaoke //Potyczki Rodzinne

pierniki-warsztaty

POTYCZKI RODZINNE

Wspólna zabawa rodziców z dziećmi prowadzona przez animatorów Zielonej Brygady. M.in. Gramy w Kręgle, Wieczór Góralski z turniejem darta, Gra terenowa, Tworzymy Eko-torby

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Jazda z instruktorem przez 1,5 godz. x 5 dni w grupie o dopasowanym poziomie umiejętności. (koszt szkolenia - 490 zł)

potyczki-rodzinne-bukowina-zimowisko

Potyczki-rodzinne

Opinie z Facebooka

previous arrow
previous arrow
 
next arrow
next arrow

Cennik oraz Rezerwacja miejsc

bon turystyczny

Rezerwacja miejsc


Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - tel.510 414 740
Sprawdzimy dostępność wolnych miejsc i zrobimy wycenę dla Ciebie.

Promocja

Zarezerwuj wyjazd do 14 stycznia i skorzystaj z RABATU 200 ZŁ od osoby

Wybierz termin wyjazdu

Określ liczbę rezerwowanych miejsc

Eskimosek
Obóz Narciarsko - Snowboardowy
Obóz Narciarsko - Snowboardowy

Dane osoby dokonującej rezerwacji

Oboz-narciarsko-snowboardowy

Opinie o nas